SportWave® BCAA 2:1:1 Free Form 160 cps

329 Kč
Skladem
BCAA obsahující extra vysokou dávku fermentací získaných BCAA ve volných formách s optimálním poměrem 2 : 1 : 1.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BCAA 2:1:1 FREE FORM od značky SportWave® obsahují extra vysokou dávku fermentací získaných BCAA ve volných formách s optimálním poměrem 2 : 1 : 1. Díky pokročilé výrobní technologii jsme dosáhli o 30 % většího obsahu BCAA v každé kapsli!
Tento produkt tak ocení všichni sportovci, kteří vyhledávají čisté složení s vysokou koncentrací větvených aminokyselin pro maximální podporu intenzivního nebo vytrvalostního výkonu, stejně tak pro podporu regenerace svalů, nabírání svalové hmoty či redukce hmotnosti.
V oblasti sportovní výživy jsou BCAA neboli rozvětvené aminokyseliny (L-leucin, L-isoleucin a L-valin) nepřekonatelnými favority. Tyto aminokyseliny hrají významnou roli ve výkonu a regeneraci těla. Sportovci po celém světě si je oblíbili zejména v klíčových fázích, kdy chtějí zredukovat podkožní tuk a dosáhnout maximální svalové hmoty. Navíc jsou skvělým partnerem pro vytrvalostní aktivity, kdy dodávají svalům další palivo pro dlouhotrvající výkon. Produkt BCAA 2:1:1 FREE FORM vám tuto neocenitelnou podporu přináší ve vysoké kvalitě a účinnosti, abyste mohli dosáhnout svých cílů ještě rychleji a s větší radostí.
HLAVNÍ BENEFITY PRODUKTU 

Vysoký obsah BCAA - zapomeňte na běžný standard. Naše kapsle mají o 30 % větší koncentraci účinných látek, než má většina podobných produktů! Využití moderní výrobní technologie bez zvětšení velikosti kapslí zajistilo, že každá z nich obsahuje 650 mg větvených aminokyselin. To jistě oproti běžným 500 mg ocení mnoho sportovců! 
Volná forma BCAA - abyste skutečně vstřebali maximum z každé kapsle, vsadili jsme na dražší, zato však účinnější volnou formu BCAA (free form). Díky tomu mohou aminokyseliny rychle putovat do krve a vašich svalů.
Vyvážené množství BCAA - harmonický poměr 2 : 1 : 1 ve prospěch leucinu je důležitý pro optimální podporu svalů, regenerace a sportovního výkonu. Tento vyvážený podíl aminokyselin respektuje přirozenost lidského těla a je v souladu s vědeckými poznatky. 
Čisté složení - pro výrobní potřeby jsme použili pouze jednu pomocnou látku, která zajišťuje rovnoměrné rozložení celého obsahu v kapsli. Tato látka je praxí ověřená a pro lidské tělo zcela bezpečná.
Vhodný i pro vegany - plně rostlinné kapsle vyrobené z celulózy a pečlivě promyšlené složení, které žádnému zvířeti neublíží
Doporučené dávkování:

denní dávka jsou 4 kapsle
užívejte nejlépe 20-30 minut před tréninkem
při vytrvalostním výkonu lze užít část kapslí před zátěží a část během zátěže
v netréninkové dny užívejte ráno po probuzení
kapsle zapijte dostatečným množstvím vody
Tabulka nutričních hodnot:


1 cps
4 cps (1 dávka)

L-leucin volná forma
325 mg
1300 mg

L-isoleucin volná forma
162,5 mg
650 mg

L-valin volná forma
162,5 mg
650 mg

Celkem BCAA
650 mg
2600 mg
Složení: L-leucin, L-isoleucin, L-valin (původ: mimo EU); rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin.
Upozornění:Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Vhodné pro vegany.

Doplňkové parametry

Kategorie: BCAA 2:1:1
Kategorie: aminokyseliny
Forma: kapsle
Dietní omezení: Vegan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: