SportWave® Caffeine Premium 200 120 tbl

CAFFEINE PREMIUM 200 obsahuje prémiový extrakt kofeinu získaného z kávových zrn.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 tableta) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
CAFFEINE PREMIUM 200 od značky SportWave® obsahuje prémiový extrakt kofeinu získaného z kávových zrn. Nejedná se tak o syntetickou (umělou) formu kofeinu, jak je u těchto doplňků zvykem. Obsažený kofein má díky své přírodní povaze a vysoké kvalitě velmi silné stimulační účinky. Produkt tak ocení nejenom sportovci, ale také studenti, řidiči, podnikatelé a další osoby se zvýšenými nároky na pozornost, koncentraci a dostatek energie.
Doplněk CAFFEINE PREMIUM 200 si oblíbí každý, kdo hledá sílu přírody a už mu nestačí obyčejná kvalita syntetického kofeinu. Přírodní původ našeho kofeinu zajišťuje bezproblémovou vstřebatelnost a maximalizaci účinků. Díky tomu dokáže CAFFEINE PREMIUM 200 efektivně zvýšit vaši bystrost, koncentraci a odolnost vůči stresu. Stane se také oblíbeným spojencem všech sportovců, kteří hledají povzbuzení během intenzivní nebo vytrvalostní aktivity s cílem zvýšit svůj výkon (účinek byl uznán v případě příjmu min. 3 mg/kg tělesné hmotnosti, přičemž pravidelní konzumenti kofeinu alespoň 12 hodin před výkonem příjem kofeinu vynechají).
HLAVNÍ BENEFITY PRODUKTU

prémiová kvalita
přírodní původ kofeinu (extrakt z kávových zrn)
200 mg kofeinu v každé tabletě
perfektní vstřebatelnost
rychlý nástup účinku
vhodný i pro vegany
balení na 4 měsíce

základní dávka je 1 tableta denně
užívejte 15-30 minut před fyzickým výkonem či aktivitou vyžadující soustředění
tabletu zapijte dostatečným množstvím vody

1 tbl (1 dávka)

Kofein přírodního původu
Složení: Extrakt kofeinu z kávových zrn, nosič: maltodextrin; plnidlo: mikrokrystalická celulóza; protispékavé látky: fosforečnan vápenatý, hořečnaté soli mastných kyselin.
Upozornění:Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 tableta) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C. Vhodné pro vegany.

Kategorie: Kofein pro okamžitý nástup energie
Kategorie: stimulanty a energizéry
Forma: tablety