USN Phedra Cut LIPO X 80 cps

PhedraCut LIPO X je produkt, díky němu budete mít svoji hmotnost pod kontrolou.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (4 kapsle) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
PhedraCut LIPO X je produkt, díky němu budete mít svoji hmotnost pod kontrolou. Jedna z účinných látek je vysoce biologicky dostupný katechinový komplex ze zeleného čaje (Camellia sinensis), podporuje metabolismus a oxidaci tuků. Zelený čaj potlačuje enzym katechol-O-methyltransferázu, což pomáhá předcházet hromadění tělesného tuku. Přípravek obsahuje vitamin B6, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a snižuje únavu. Kofein podporuje soustředění a snižuje únavu.
Bez obsahu laktózy a lepku.

užívejte 2 kapsle dvakrát denně nebo 4 kapsle jednou denně ráno před snídaní nebo ranním tréninkem

Účinné látky
4 cps (1 dávka)

Sinetrol® (Citrus paradisi L., Paullinia cupana Kunth, Citrus sinensis L. Osbeck)

EnXtra™ (Alpina galanga)

Extrakt zeleného čaje (Camellia sinensis)
12.5 mg

Celkový kofein

Vitamíny a minerály
4 cps (1 dávka) (% RHP)

Kyselina pantothenová
0.2 mg
0.9 mg (16 %)

Vitamín B6
0.08 mg
0.30 mg (21 %)

Zinek
0.40 mg
1.60 mg (16 %)
Složení: Sinetrol® (Extrakt z Grapefruitu (Citrus paradisi L.), Extrakt ze semen Guarana (Paullinia cupana Kunth), Extrakt z Pomeranče (Citrus sinensis L. Osbeck)), Plnící složky (Mikrokrystalická celulosa), Zeleninové kapsle (Leštící složka (Hydroxypropylmethylcelulosa), Barviva (Křemičitan draselnohlinitý, oxid titaničitý, oxid železnatý a hydroxid železnatý)), Anhydrid kofeinu (Extrakt z zelených kávových zrn), EnXtraTM (10:1 Extrakt z kořene Alpinia galanga), Extrakt ze zeleného čaje (20:1 Extrakt z listů Camellia sinensis), Protispékavé složky (Hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), Bisglycinát zinečnatý, D-Pantothenát, Vápník, Pyridoxin HCl.
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (4 kapsle) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Dodržujte pitný režim minimálně 8-10 sklenic vody za den. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem.
Upozornění pro alergiky: Neobsahuje běžné alergeny.

Kategorie: Komplexní (spalovače tuků)
Kategorie: spalovače
Dietní omezení: Bez laktózy, Bez lepku