Viridian Myo Inositol Folic Acid 120 g

Viridian Myo-Inositol & Folic Acid (Myo-Inositol s kyselinou listovou) 120 g od značky Viridian je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí pro svůj organismus ty nejlepší zdravé živiny pro každodenní doplnění makroživin, vitamínu minerálů. Neboť sami cvičíme, snažíme se do sortimentu zařazovat jen ty produkty, kterým sami věříme a které jsme si vyzkoušeli. Při objednávkách nad 2 500 Kč vám doručíme zboží ZDARMA. Mrkněte také na náš výprodej skladových zásob a doplňte si zásoby doplňků stravy se slevami až 35%.

Viridian Myo-Inositol & Folic Acid (Myo-Inositol s kyselinou listovou) 120 g

Myo-inositol s kyselinou listovou je silná synergní směs určená primárně pro oblast ženské plodnosti. Myo-inositol je sloučenina podobná vitamínu, která se přirozeně vyskytuje v buňkách. Jeho účinek byl podrobně zkoumán v souvilosti s ženskou plodností a podporou při problémech v této oblasti, zejména v souvilosti se syndromem polycistických ovarií. Jeho účinky souvisí s hormonální rovnováhou, plodností a funkcí rozmožovací soustavy u žen. Kyselina listová jeho účinky posiluje a používá se i jako podpora před a po začátku těhotenství.
Mimo oblast reprodukce byly účinky myo-inositolu zkoumány i v souvislosti s podporou při duševních onemocněních a depresích.

Produkt je určený pro všechny jedince zaměřené na:

• Podporu při ženské neplodnosti
  • Podporu při syndromu polycistických ovarií
  • Podporu při depresích

Čistota produktu

• Všechny složky jsou 100% aktivní
  • Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.
  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
  • Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
  • Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou
  • Složky obsažené v produktu pochází z plodin a rostlin od malých lokálních producentů. Jednou z klíčových zásad Viridianu je právě podpora místních farmářů a výrobců (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovněž díky tomu garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu - doslova od semínka až po finální produkt.

• Užívejte 2 g (2 plné odměrky) 2× denně nebo dle doporučení lékaře.
  • Rozmíchejte ve vodě nebo šťávě.
  • Užívejte s jídlem.
  • Odměrka je součástí balení.

Balení obsahuje 60 dávek x 2 g  2 g obsahují
 Myo-Inositol  2000 mg
 kyselina listová (získaná z citronové kůry v bio kvalitě)  200 µg (100 %*)

• Myo-Inositol 2000 mg, kyselina listová (získaná z citronové kůry v bio kvalitě) 200 µg (100 % referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek).

• Doplněk stravy.
  • Není vhodné pro děti.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Není náhrada pestré stravy.
  • Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.

Výrobce: Viridian, 15 High March, Daventry, NN114HB Northamptonshire, United Kingdom

Kategorie: Ostatní
Forma: Sypké