Viridian Organic Ginger 400 mg 90 cps (Zázvor)

Zázvor v certifikované BIO kvalitě.

Viridian Organic Ginger 400 mg (Zázvor) 90 kapslí od značky Viridian je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí pro svůj organismus ty nejlepší zdravé živiny pro každodenní doplnění makroživin, vitamínu minerálů. Neboť sami cvičíme, snažíme se do sortimentu zařazovat jen ty produkty, kterým sami věříme a které jsme si vyzkoušeli. Při objednávkách nad 2 500 Kč vám doručíme zboží ZDARMA. Mrkněte také na náš výprodej skladových zásob a doplňte si zásoby doplňků stravy se slevami až 35%.

Viridian Organic Ginger 400 mg (Zázvor) 90 kapslí

Zázvor v certifikované BIO kvalitě má mnohostranné využití. Látky které obsahuje, lze doporučit každému, kdo je orientovaný na trávení a žaludek.

Produkt je vhodný pro všechny orientované na

• Trávení žaludek
  • Bolest
  • Záněty

• Berte 1-2 kapsle denně s jídlem, nebo dle doporučení lékaře. Děti od 6 let 1 kapsli denně jako prevenci nevolnosti před cestováním. Dávkování výrobce (1-3 kapsle) upraveno dle české legislativy.

Složení v 1 vegetariánské kapsli

• Kořen zázvoru v certifikované bio kvalitě 400 mg, obal kapsle hydroxypropylmethyl celulóza.

• Nevhodné pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, neurčí-li lékař jinak. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu.

Výrobce: Viridian, 15 High March, Daventry, NN114HB Northamptonshire, United Kingdom

Kategorie: Extrakty a adaptogeny
Kapsle: 90 ks