Viridian Viridikid Multivitamin Mineral 90 cps

Multivitamíny a minerály pro děti.

Viridian Viridikid Multivitamin 90 kapslí od značky Viridian je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí pro svůj organismus ty nejlepší zdravé živiny pro každodenní doplnění makroživin, vitamínu minerálů. Neboť sami cvičíme, snažíme se do sortimentu zařazovat jen ty produkty, kterým sami věříme a které jsme si vyzkoušeli. Při objednávkách nad 2 500 Kč vám doručíme zboží ZDARMA. Mrkněte také na náš výprodej skladových zásob a doplňte si zásoby doplňků stravy se slevami až 35%.

Viridian Viridikid Multivitamin 90 kapslí

Multivitamíny a minerály pro děti.

• 1-3 kapsle denně s jídlem:
  • Děti 3-6 let 1 kapsle denně.
  • Děti 7-13 let 2 kapsle denně.
  • Děti 14+ let 3 kapsle denně.

• V 1 rostlinné (hydroxymethylpropylcelulóza) kapsli: L-askorbát hořečnatý, L-askorbát vápenatý, bisglycinát železnatý,D-pantothenát vápenatý, nikotinamid,?-karoten (z řasy Dunaliella salina), citrát zinečnatý, D-?-tokoferyl-sukcinát, Cholin (bitartrát), Inositol, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, citrát měďnatý, thiamin-hydrochlorid, bisglycinát manganatý, D-biotin, jodid draselný, citrát hořečnatý, L- askorbát hořečnatý, kyselina pteroylmonoglutamová, L-seleno-methionin, pikolinát chromitý, fyllochinon, ergokalciferol, kyanokobalamin.

Balení obsahuje 90-30 dávek.

• Potravina určená jako doplněk stravy pro děti

Výrobce: Viridian, 15 High March, Daventry, NN114HB Northamptonshire, United Kingdom

Kategorie: Multivitamíny
Kapsle: 90 ks