Webber Naturals/Sesame Street Vitamin C 125 mg Vegan 180 gummies

Vitamín C pro děti od 3 let a dospívající ve formě chutných želatinových žvýkacích tablet.

Veganské želatinové žvýkací tablety vitamínu C jsou součástí nové řady doplňků stravy vyrobené speciálně pro děti od 3 let.
Každá želatinová tableta obsahuje 125 mg vitamínu C, který pomáhá při vývoji kostí, chrupavek, zubů a dásní a podporuje imunitní funkce. Veganské želatinové tablety jsou dětmi velmi dobře přijímány.

vyrobeno speciálně pro děti od 3 let
lahodné přírodní aroma pomeranče, broskve a citronu
bez umělých barviv, konzervačních látek, sladidel
žádné mléčné výrobky, pšenice, lepek, sója, vejce, ryby, korýši, živočišné produkty, ořechy nebo GMO
vhodné pro vegetariány a vegany
Vitamín C přispívá k přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E a zvyšuje vstřebávání železa.

děti a dopívající ve věku 3-17 let 1 želatinovou tabletu denně nebo dle pokynů lékaře

1 tbl

Vitamín C (kyselina askorbová)
125 mg (156 % RHP)
RHP - referenční hodnota příjmu pro dospělé osoby (dříve doporučená denní dávka)
1 žvýkací tableta obsahuje: Vitamín C (kyselina askorbová) 125 mg, glukózový sirup, třtinový cukr, čištěná voda, pektin, koncentrát jablečné šťávy, citrát sodný, přírodní aroma (pomeranč, broskev, citron), kyselina citrónová, přírodní barviva (šťáva z černé mrkve, extrakt z annatta), palmový olej, karnaubský vosk.
Skladujte v suchu při teplotě 15-25 °C, pečlivě uzavřené, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Pro čerstvost produktu chraňte před teplem a vlhkostí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Vhodné pro vegetariány a vegany. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Kategorie: C
Kategorie: vitamíny, minerály, extrakty