Sršní nektar

Sršní nektar jsme poprvé otestovali na začátku roku 2015. Po půl roce jsme pak již měli eshop a začali sršní nektar dovážet z Nového Zélandu. Postupem času však toto řešení přestalo dostačovat, protože

  • doba dodání byla neúměrně dlouhá
  • několik zásilek se cestou ztratilo a mezinárodní tracking balíčků je bohužel komplikovaný
  • nebyli jsme úplně spokojeni se složením dováženého sršního nektaru
  • vše okolo dovozu bylo zbytečně nákladné

Proto jsme se rozhodli přijít na trh s vlastní variantou sršního nektaru. Stanovili jsme si dvě priority: zachování optimálních poměrů aminokyselin a odstranění všech nebezpečných přísad. Experimentovali jsme s různými formami užívání – tablety, tobolky, prášek. Zkoušeli jsme různé varianty podle poměru přidaných polysacharidů. Po důkladném zvažování a testování všech možností jsme se zatím rozhodli pro následující řešení – nabídneme sršní nektar v prášku v nedávkované formě. Tak se i stalo a tento produkt nyní nabízíme. Mimo polysacharidů a aminokyselin obsahuje jen malá množství kyseliny citrónové (skóre nebezpečnosti 0) a sukralózy (skóre 2)

1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení