Nakopávače od značky Dedicated

V dnešním článku bychom Vám rádi přiblížili produkty od značky DEDICATED. Pojďme se na ně podívat a říci si, proč právě značka DEDICATED je tak kvalitní a rozhodně stojí na vyzkoušení. 

EPIC-All-Flavours-with-background

Značka DEDICATED je americkou značkou, kterou nepoužívají jen sportovci ve světe fitness, ale ku příkladu také kanadští hokejisti. Právě pro značku DEDICATED jsme se stali distributorem pro Českou Republiku. Jak už asi víte, stojíme si za kvalitou a právě kvalita byla první věc, která nás naprosto ohromila u této značky. 

Pojďme se podívat na dva produkty z kategorie nakopávačů, které nás oslovili úplně nejvíce.

 

Prvním produktem, který bychom Vám chtěli představit je bezkofeinový nakopávač EPIC MUSCLE BULDING FORMULA.

Epic

EPIC muscle building formula je bezkofeinovým nakopávačem, který může být velmi výhodným pro ty z vás, kteří chodí cvičit na večer a bez nakopávače se neobjedou. Kofein, jak je známo, narušuje spánek, který se podílí na velmi důležitých procesech v těle, které jsou pro nás pro sportovce více než důležité. 

Síla, napumpování, vytrvalost, koncentrace, energie, každý jednotlivý aspekt vašeho výkonu se s použitím nakopáváče EPIC změní nad rámec toho, co jste zvyklí.

 

Jako další bychom Vám rádi představili jeho bráchu, kterým je UNSTOPPABLE PRE-WORKOUT.

Unstoppable (3)

UNTOPPABLE pre-workout je legendárním nakopávačem, který nevyužívají jen sportovci ve světe fitness, ale také ku příkladu kanadští hokejisti před výkonem. Díky osvědčeným a účinným ingrediencím v nejvyšší možné dávce vám Unstoppable poskytne novou energii, díky které budete schopni překonávat své hranice. 

Během několika minut po užití Unstoppable se vaše mysl začne soustředit, energie se zvýší a Vy začnete pociťovat jak krev proudí volněji do Vašich svalů a tvoří pumpu, ještě něž zvednete první závaží.